تبلیغات
dogs - دنیای سگ ها
جست و جو
لینک دوستان
نظر سنجی
آمار وبلاگ
- امروز :
- دیروز :
- این ماه :
- ماه قبل :
- کل :
- تعداد نویسندگان :
امروز :

تعداد کل مطالب :

تاریخ تاسیس سایت : 7 بهمن ماه سال 1388

لینکدونی
منو
دسته بندی
آرشیو
نویسندگان
دنیای سگ ها

dogs

بازدید ها :

به یاد داشته باشید هرسگ منحصربه فرداست وممکن است نسبت به خصوصیات کلی سگ ها مثل مزاج ،سلامتی وسازگاری متفاوت باشند.اگر می خواهید یک سگ در خانه داشته باشیدخوب تحقیق کنید.

بیگل:این نژاد دنبال بینیش هرجایی می رود به همین دلیل باید همیشه بسته باشند.

باکسر:خیلی ورزشکارندوبه خاطروضع ایستادن وقابلیت مشت زدن بالا اسمشان باکسرشده.باکسرهای اصیل بیشترین احتمال ابتلابه سرطان را دارند.آن ها درازترین زبان را دارند.

بیشون فریزه:یک همدم بسیاردوست داشتنی اند.زیاداحتیاج به تمیزکردن ندارند.یکی از سالم ترین نژادهاست که می تواند تا20 سال زندگی کند.هنری سوم هم یکی ازاین نژاد ها را داشته.

نیوفاندلند:پرستارخوبی برای بچه ها هستند.نجات غریق واقعی در اقیانوس اند.نیوفی ها ناپلئون را وقتی از تبعیدبرمی گشت واز کشتی به دریا افتاد نجات دادند.

داکسن:به عقیده عموم این داکسن بود که الهام بخش اسم غذای محبوب آمریکا یعنی هات داگ بود.شجاع اند وبرای جنگیدن وشکار راکن ها تربیت شده انداگرچه سریع نمی دوند.ازگرفتن حیوانات موزی چه زیرزمین چه در ساحل منصرف نمی شوند.متخصصین آن ها را از گونه های سالم به حساب می آورند.خیلی راحت با محیط های مختلف کنار میایئد.یک حیوان خیلی خوب برای زندگی شهری اند.عمر طولانی می کنند اما امکان مشکل در کمر دارند.برای خانواده نامناسب اند.
نوشته : فاطمه نعمت اللهی در سه شنبه 31 خرداد 1390 نظرات ( ) - لینک مطلب - بر چسب ها :
مطالب پیشین + صفحات

All Right Reserved By Your Company Template Designed By AryaTheme