تبلیغات
dogs - اخبار مربوط به سگ در ایران (یه کم قدیمیه)
جست و جو
لینک دوستان
نظر سنجی
آمار وبلاگ
- امروز :
- دیروز :
- این ماه :
- ماه قبل :
- کل :
- تعداد نویسندگان :
امروز :

تعداد کل مطالب :

تاریخ تاسیس سایت : 7 بهمن ماه سال 1388

لینکدونی
منو
دسته بندی
آرشیو
نویسندگان
اخبار مربوط به سگ در ایران (یه کم قدیمیه)

dogs

بازدید ها :

تصادف زنجیره ای در جاده آستارا اردبیل بخاطر یک سگ. روز گذشته ورود یک قلاده سگ ولگرد به جاده آستارا - اردبیل در حوالی روستای کشفی (واقع در کیلومتر 10 جاده آستارا) باعث بروز تصادف زنجیره ای 9 خودرو شد. این سگ پس از ورود به جاده پر تردد بلافاصله توسط یک خودرو پژو نقش بر زمین شد که ترمز کردن خودرو مذکور باعث برخورد 9 خودرو دیگر شد. (شهاب نیوز).

- سگ باوفا جان خانواده ای را در آسارای كرج از مرگ حتمی نجات داد. سه نفر از اعضای خانواده ای كه بر اثر گازگرفتگی، به حال اغما رفته بودند توسط فرزند دیگر خانواده كه در بیرون از منزل با سگش در حال بازی بود، نجات یافتند. امیر رحیمی در مورد جزئیات حادثه و چگونگی نجات دادن اعضای خانواده اش گفت: با سگ گله مشغول بازی بودم كه متوجه شدم، سگم جلوی درب منزل نشسته و از آنجا تكان نمی خورد. هرچه سعی كردم او را از آن جا دور كنم، موفق نشدم، تا اینكه به منزل رفته تا برایش تكه نانی بیاورم كه متوجه شدم خانواده ام بیهوش روی زمین افتاده اند. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم و با حضور به موقع اورژانس خانواده ام به بیمارستان شهید رجایی كرج انتقال یافتند. هوشنگ رحیمی به نقل از دكتر معالج گفت: اگر درب منزل سه دقیقه دیرتر باز می شد، حادثه تلخ و ناگواری اتفاق می افتاد. هوشیاری سگ و وفای او باعث نجات جان شما شد (روزنامه کیهان).

زندگی مسالمت آمیزی سگ و گربه در قائم شهر . صاحب این حیوانات می گوید: سگ توله هایش را از دست داده و بچه گربه ها كه از داشتن مادر محروم بودند به طور اتفاقی كنار هم قرار گرفتندو چند روزی است كه در كمال آرامش و انس با یكدیگر در كنار هم زندگی می كنند و گربه های بی مادر از شیر سگ بی توله تغذیه می كنند. رابطه دوستی و علاقه این سگ و گربه ها به حدی رسیده كه طاقت دوری یكدیگر را ندارند و به محض دور شدن گربه ها، سگ با پارس كردن و بوئیدن مسیر حركت آنها را پیدا می كند (روزنامه کیهان).


سگ باوفای گله، جان چوپان نوجوان را از چنگال خرس نجات داد. به گزارش واحد مركزی خبر از یاسوج چوپان 15 ساله دهدشتی گوسفندان را برای چرا به دامنه كوه روستای مندان شهرستان كهگیلویه برده و در حالی كه روی تخته سنگی نشسته بود مورد حمله یك قلاده خرس وحشی قرار گرفت. پس از جدال نابرابر چوپان نوجوان با خرس وحشی، سگ گله به همراه سگ های دیگر به كمك چوپان شتافت و جان وی را نجات دادند. به گفته پزشك معالج، چوپان نوجوان از ناحیه سر، صورت و شكم زخمی و در بیمارستان دهدشت مركز شهرستان كهگیلویه بستری شده است. (روزنامه کیهان)
نوشته : فاطمه نعمت اللهی در شنبه 27 فروردین 1390 نظرات ( ) - لینک مطلب - بر چسب ها :
مطالب پیشین + صفحات

All Right Reserved By Your Company Template Designed By AryaTheme